تعمیر تلویزیون در شمال تهران یکی از خدمات اول تعمیر است. خدمات تعمیر تلویزیون در شمال تهران اول تعمیر شامل تعمیر تلویزیون در منزل در شمال تهران، تعمیر تلویزیون در منطقه ۱، تعمیر تلویزیون در محدوده شمال تهران با اول تعمیر، تعمیر تلویزیون شمال تهران، تعمیر تلویزیون ارزان در شمال تهران است. برای دریافت خدمات تعمیر تلویزیون در تهران (اول تعمیر) می‌توانید با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

02191010723

اول تعمیر
برای تعمیر تلویزیون در شمال تهران با اول تعمیر تماس بگیرید
TV repair in North Tehran
TV repair in North Tehran

قیمت تعمیر تلویزیون در شمال تهران

قیمت تعمیر تلویزیون در شمال تهران برای انواع برند های تلویزیون برای سال ۱۴۰۲ به شرح جدول زیر است. تعمیر تلویزیون و نصب در تهران دارای جزئیات زیادی هست که می‌توانید در نرخ تعمیر تلویزیون در منزل تهران به آن مراجعه کنید.

هزینه تعمیر تلویزیون شمال تهران

تعمیر بک لایت تلویزیون       ۹۵۰ هزارتومان

تعمیر مین برد تلویزیون        ۴۰۰ هزارتومان

تعمیر برد پاور تلویزیون       ۳۰۰ هزارتومان

تعمیر برد تیکان تلویزیون      ۲۰۰ هزارتومان

خدمات تعمیر تلویزیون در شمال تهران

تعمیر تلویزیون ارزان در شمال تهران (اول تعمیر)

تعمیر تلویزیون ارزان در شمال تهران به دفاتر یا شرکت تعمیر تلویزیون گفته می‌شود که نرخ اتحادیه را رعایت می‌کنند. برای تعمیر تلویزیون ارزان در شمال تهران روش های مختلفی وجود دارد: یک روش استفاده از لیست اصناف است. روش دوم استفاده از تعمیر تلویزیون های آنلاین برای این خدمات است. اول تعمیر به عنوان یکی از ارزانترین تعمیر تلویزیون های تهران انواع خدمات تعمیر تلویزیون را زیر نرخ های مصوب و ارزان از سایر شرکت ها ارائه می‌کند.

تعمیر تلویزیون در شمال تهران

شمال تهران کجاست؟

شمال تهران بیشتر به شهرستان شمیرانات و منطقه ۱ تهران گفته می شود. این محلات شامل ازگل، اقدسیه، الهیه، اوین، باغ فردوس، درآباد، زعفرانیه، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، کاشانک، کامرانیه، محمودیه، نیاوران، ولنجک، اختیاریه، پاسداران، دولت، دیباجی، جردن، ظفر، قلهک است. بخشی از تعمیر تلویزیون های شمال تهران از اتحادیه تعمیر تلویزیون شمیرانات مجوز کسب کرده اند.

تعمیرات تلویزیون در شمال تهران

سفارش تعمیر تلویزیون در شمال تهران با اول تعمیر

برای سفارس تعمیر تلویزیون در شمال تهران و مناطق اطراف با اول تعمیر می‌توانید همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۹ با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید. اول تعمیر آماده ارائه انواع خدمات تعمیر تلویزیون در تهران به خصوص محدوده شمال تهران و مناطق اطراف با کمترین قیمت تعمیر تلویزیون است. امکان ارسال تکنسین به درب منزل و محل کار شما در اسرع وقت امکان پذیر است. برای رزرو تلفنی و اطلاع دقیق از آخرین قیمت تعمیر تلویزیون در شمال تهران (اول تعمیر) با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس اول تعمیر

تعمیر تلویزیون در شمال تهران

021-9101-0723

مطالب مرتبط:

تعمیر تلویزیون در غرب تهران

تعمیر تلویزیون در شرق تهران

تعمیر تلویزیون نیاوران

تعمیر تلویزیون فرمانیه

تعمیر تلویزیون زعفرانیه

تعمیر تلویزیون پاسداران

تعمیر تلویزیون تجریش

تعمیر تلویزیون امام زاده قاسم

تعمیر تلویزیون اوین

تعمیر تلویزیون شریعتی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *